Warning: file_get_contents(https://callcenter.sky4fly.net/time.php?start=WMI&end=HHN&secret=b043bd82ee8593756ec08fac3d7643b6) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 47

Warning: Division by zero in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 50

Warning: Division by zero in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 55
Bilety lotnicze do Frankfurtu od 99 PLN• Bilety lotnicze z Warszawy, Katowic.


 


 Tanie latanie   Bilety lotnicze do Frankfurt 
Promocja lotnicza - FrankfurtWyświetl większą mapę
Ciekawostki:
  • Odległość Warszawa - Frankfurt wynosi 889,79km, co oznacza że 1km kosztuje 0,14zł.
Tanie loty Frankfurt (Niemcy) od 127 zł

Linie lotnicze: Ryanair
Przylot do: Frankfurt
Wylot z: Warszawa

Termin wykupu biletu lotniczego: od: 2013-05-22, do: 2013-06-24
Termin wylotu: od: 2013-09-15, do: 2013-12-31
Dodatkowe informacje: Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż rejestrowany. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu wahania kursów walut cena może ulec zmianie. Promocja może nie obowiązywać w okresie świątecznym. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Szczegóły promocji lotniczej tel. 801 000 556 lub +48 32 728 30 97


Loty do Frankfurtu (Niemcy) w promocyjnej cenie

 
Loty do Frankfurtu z Katowic od 99zł Wizzair

 
Loty do Frankfurtu z Katowic od 99zł Wizzair

 
Loty do Frankfurtu z Warszawy od 127zł Ryanair

Informacje: Frankfurt

Frankfurt_Int_Apt

Niemiecki Frankfurt nad Menem jest często odwiedzaną miejscowością przez osoby, które chciałyby bliżej zaznajomić się z kulturą oraz dziejami naszego zachodniego sąsiada. Będzie można tam zwiedzić wiele interesujących zabytków, odwiedzić muzea czy też odpocząć w malowniczych okolicznościach przyrody poza miastem. Frankfurt położony jest, jak sama jego nazwa wskazuje, nad rzeką Men, a nieopodal niego wznoszą się masywy gór Taunus. Dzięki swojej lokalizacji ta właśnie miejscowość jest również bardzo ważnym ośrodkiem komunikacyjnym i węzłem transportowym, w którym znajdują się dworce kolejowe, lotnisko oraz krzyżują się autostrady. Z tego powodu, gdy zamierzamy dostać się do Frankfurtu nad Menem, powinniśmy skorzystać z korzyści, jakie daje nam podróżowanie samolotami. Dzięki temu będzie można dostać się tam z wielu miast Polski błyskawicznie, a na dodatek tanio, ponieważ upolować można często niedrogie bilety lotnicze, za które zapłacimy mniej niż za bilet na pociąg lub benzynę dla naszego samochodu.

Frankfurt nad Menem może poszczycić się dość długą historią, ponieważ pierwsze pisane źródła wskazują, że istniał on już pod koniec VIII wieku jako duża miejscowość. Przez lata był on miejscem wyborów królów niemieckich, a także odbywały się tam koronacje władców kraju. W okresie renesansu było to też ważne centrum naukowe i kulturalne, działały tam pierwsze drukarnie oraz odbywały się targi książek. Dzisiaj jest to prężnie działające miasto, gdzie znajduje się wiele ważnych przedsiębiorstw. Swoją siedzibę ma tam między innymi Deutsche Bank oraz Dresdner Bank, a także firmy działające w sektorze informatycznym i inne instytucje finansowe. Frankfurt nad Menem jest też dzisiaj znany z odbywających się tam licznych targów, na które ściągają przedsiębiorcy z całej Europy i świata. Działają tam też szkoły wyższe.

W samym centrum Frankfurtu można zobaczyć wiele ciekawych przykładów architektury sakralnej. Powinniśmy zwrócić uwagę między innymi na kościół św. Katarzyny, kościół św. Piotra czy kościół Trzech Króli, przepiękną strzelistą Katedrę Cesarską, gdzie koronowano władców, a także synagogę Westend, którą wybudowano na początku XX wieku i przetrwała ona II wojnę światową. Serce Frankfurtu to rynek Römerberg, zobaczmy też dzielnicę Sachsenhausen oraz piękny dworzec kolejowy, który jest również jednym z największych w Europie. Nie powinniśmy też zapominać o odwiedzeniu muzeów, których jest we Frankfurcie naprawdę dużo i dzięki nim będzie można między innymi dowiedzieć się nieco więcej na temat samego miasta.

Do Frankfurtu najlepiej udać się w okresie letnim, gdy zależy nam na zwiedzaniu tej miejscowości. Wówczas możemy liczyć na ciepłą pogodę oraz brak deszczowych chmur. Termometry wskazują wówczas około 25 stopni Celsjusza. Warto też sprawdzić, czy w czasie naszego pobytu w Frankfurcie mają miejsce jakieś ciekawe imprezy kulturalne. Jesienią i wiosną także będzie można miło spędzić tam czas. Co prawda temperatury nie będą już tak wysokie, ale też można liczyć na wygodniejsze i spokojniejsze zwiedzanie.