Warning: file_get_contents(https://callcenter.sky4fly.net/time.php?start=WAW&end=BGO&secret=317cdee69fbf24e742e5828bcc15ab48) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 47

Warning: Division by zero in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 50

Warning: Division by zero in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 55
Bilety lotnicze do Bergen od 59 PLN• Bilety lotnicze z Warszawy, Poznania.


 


 Tanie latanie   Bilety lotnicze do Bergen 
Promocja lotnicza - BergenWyświetl większą mapę
Ciekawostki:
  • Odległość Warszawa - Bergen wynosi 1320,54km, co oznacza że 1km kosztuje 0,17zł.
Tanie loty Bergen (Norwegia) od 221 zł

Linie lotnicze: Norwegian
Przylot do: Bergen
Wylot z: Warszawa

Termin wykupu biletu lotniczego: od: 2013-05-23, do: 2013-07-01
Termin wylotu: od: 2013-07-01, do: 2013-12-31
Dodatkowe informacje: Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż rejestrowany. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu wahania kursów walut cena może ulec zmianie. Promocja może nie obowiązywać w okresie świątecznym. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Szczegóły promocji lotniczej tel. 801 000 556 lub +48 32 728 30 97


Loty do Bergen (Norwegia) w promocyjnej cenie

 
Loty do Bergen z Poznania od 59zł Wizzair

 
Loty do Bergen z Poznania od 59zł Wizzair

 
Loty do Bergen z Warszawy od 221zł Norwegian

Informacje: Bergen

View of Bergen from Mount Floyen, Norway Bergen jest miastem leżącym w Norwegii w południowo-zachodniej części kraju. Jest to drugie co do wielkości miasto tego państwa, które liczy sobie przeszło 250 tysięcy mieszkańców. Dzięki malowniczemu położeniu jest ono często wybierane przez turystów, gdyż można zobaczyć tam nie tylko przepiękne krajobrazy, ale też i zabytkową zabudowę, która nadaje temu miastu niepowtarzalny klimat. Spowodowało to, że Bergen znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Warto więc przeznaczyć odrobinę czasu na to, aby zawitać do tej miejscowości i zwiedzić ją, co z pewnością będzie dla nas niezapomnianą przygodą. To norweskie miasto jest ośrodkiem kulturalnym oraz naukowym, a także znajduje się tam wiele muzeów, więc nie będziemy się ta nudzili. Będąc w Bergen, warto poświęcić czas na spacer po centrum oraz nabrzeżu. Tam zobaczymy jedne z najpiękniejszych budowli, czyli tak zwane Bryggen – szereg niedużych dwupiętrowych kolorowych domków z czasów hanzeatyckich. Dzisiaj znajdują się w nich sklepiki z pamiątkami, kawiarnie, restauracje oraz muzea. Warto też zobaczyć zabytkowe kościoły z XII i XIII wieku, katedrę św. Olafa czy pałac Bergenhus, a także wstąpić na Targ Rybi, gdzie będzie można zakupić świeże ryby. Można również skorzystać z kolejki linowej, która łączy miasto z górą Fløyen. Klimat w Bergen jest charakterystyczny dla krajów skandynawskich. Temperatury są zazwyczaj niskie, ale latem można miło spędzić tam czas. Trzeba też zwrócić uwagę na duże opady, które określa się też największymi pod względem ich sumy na świecie.