Warning: file_get_contents(https://callcenter.sky4fly.net/time.php?start=KTW&end=NAP&secret=64b24c0fce41e2093707f1ea0bf4e884) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 47

Warning: Division by zero in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 50

Warning: Division by zero in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 55
Bilety lotnicze do Neapolu od 199 PLN• Bilety lotnicze z Katowic.


 


 Tanie latanie   Bilety lotnicze do Neapol 
Promocja lotnicza - NeapolWyświetl większą mapę
Ciekawostki:
  • Odległość Katowice - Neapol wynosi 1111,50km, co oznacza że 1km kosztuje 0,18zł.
Tanie loty Neapol (Włochy) od 199 zł

Linie lotnicze: Wizzair
Przylot do: Neapol
Wylot z: Katowice

Termin wykupu biletu lotniczego: od: 2013-05-23, do: 2013-07-01
Termin wylotu: od: 2013-06-03, do: 2013-12-31
Dodatkowe informacje: Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż rejestrowany. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu wahania kursów walut cena może ulec zmianie. Promocja może nie obowiązywać w okresie świątecznym. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Szczegóły promocji lotniczej tel. 801 000 556 lub +48 32 728 30 97


Loty do Neapolu (Włochy) w promocyjnej cenie

 
Loty do Neapolu z Katowic od 199zł Wizzair

 
Loty do Neapolu z Katowic od 199zł Wizzair

Informacje: Neapol

neapol Neapol to często odwiedzane miasto znajdujące się w południowej części Włoszech, a dokładniej w ich regionie nazywanym Kampania. Mieszka tam przeszło 960 tysięcy osób, co czyni z niego również trzecie pod względem liczby ludzi miasto w tym kraju. Jest to ważne centrum gospodarcze oraz kulturalne, gdzie znajduje się wiele interesujących zabytków. W Neapolu nie będziemy mogli się nudzić, ponieważ czeka tam na nas również wiele ciekawych zakątków do zobaczenia, a także nie możemy przegapić możliwości spróbowania przepysznych włoskich dań w tamtejszych restauracjach. Dzisiaj do Neapolu można dostać się wygodnie, wybierając samoloty, gdyż niedaleko zlokalizowany jest port lotniczy. Na pewno będziemy zadowoleni z podróży właśnie tam i przywieziemy same miłe wspomnienia. Będąc w Neapolu, do dyspozycji mamy naprawdę wiele interesujących zabytków zarówno świeckich, jak i sakralnych. Warto zobaczyć średniowieczne zamki Castel dell\'Ovo na wysepce przy mieście, a także Castel Nuovo z XIII wieku. Kościoły warte zwiedzenia to Santa Maria del Carmine, San Domenico Maggiore, Santa Maria la Nova czy San Giovanni a Carbonara. Zobaczmy też pałace Palazzo Corno czy Palazzo Reale, a także katakumby rzymskie czy liczne muzea. Najcieplejsze miesiące w Neapolu to te od czerwca do września. Wówczas przybywa tam również wiele turystów, którzy zamierzają zwiedzić miast oraz jego okolice. Gdy zamierzamy zdecydować się na wyjazd do Neapolu, będzie to dobry czas, ale jesienią i późną wiosną również pobyt będzie miły.