Warning: file_get_contents(https://callcenter.sky4fly.net/time.php?start=KTW&end=ALC&secret=328bad05156d08c7d1ca7aedeefc56ca) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 47

Warning: Division by zero in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 50

Warning: Division by zero in /home/kanobi/www/bilety-lotnicze.net.pl/classes/lazyciekawostki.class.php on line 55
Bilety lotnicze do Alicante od 221 PLN• Bilety lotnicze z Warszawy, Katowic.


 


 Tanie latanie   Bilety lotnicze do Alicante 
Promocja lotnicza - AlicanteWyświetl większą mapę
Ciekawostki:
  • Odległość Katowice - Alicante wynosi 2029,81km, co oznacza że 1km kosztuje 0,11zł.
Tanie loty Alicante (Hiszpania) od 221 zł

Linie lotnicze: Ryanair
Przylot do: Alicante
Wylot z: Katowice

Termin wykupu biletu lotniczego: od: 2013-05-21, do: 2013-06-24
Termin wylotu: od: 2013-06-03, do: 2013-10-31
Dodatkowe informacje: Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż rejestrowany. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu wahania kursów walut cena może ulec zmianie. Promocja może nie obowiązywać w okresie świątecznym. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Szczegóły promocji lotniczej tel. 801 000 556 lub +48 32 728 30 97


Loty do Alicante (Hiszpania) w promocyjnej cenie

 
Loty do Alicante z Katowic od 221zł Ryanair

 
Loty do Alicante z Katowic od 221zł Ryanair

 
Loty do Alicante z Warszawy od 541zł Norwegian

Informacje: Alicante

alicanteAlicante jest znajdującym się w południowo-zachodniej części Hiszpanii miastem, które często wybierane jest przez turystów. Jego nazwę można przetłumaczyć z języka arabskiego jako „źródło światła”. Alicante zlokalizowane jest u brzegów Morza Śródziemnego i do Madrytu dzieli go tylko około 75 kilometrów. Ze względu na przepiękne piaszczyste plaże oraz błękitne i ciepłe morze przyjeżdża tam bardzo wiele osób, które pragną relaksu oraz przeżycia wspaniałych wakacji. Miejscowość ta położona jest przy Costa Brava, a tamtejsze plaże potrafią rzeczywiście zapewnić nam najlepszą zabawę i odpoczynek. Wybierając się w ten region Hiszpanii, z pewnością nie będziemy zawiedzeni i przywieziemy stamtąd same miłe wspomnienia. Poza tym można dostać się tam bardzo szybko i wygodnie, ponieważ niedaleko miasta znajduje się port lotniczy. Alicante zachwyci nas swoimi urokliwymi uliczkami, które obsadzone są małymi kawiarniami i restauracjami, gdzie będzie można zakosztować przepysznych hiszpańskich potraw. Na szczególną uwagę zasługuje dzielnica Barrio de Cruz, gdzie mieści się kościół Basilica de Santa Maria, którzy pochodzi z XIV wieku. Będąc w tym mieście, powinniśmy zobaczyć zamek Castillo de Santa Bárbara, z którego rozciąga się przepiękna panorama. Warto też zobaczyć budynek ratusza, katedry, teatru czy przejść się nadmorską promenadą lub zobaczyć muzea. Pogoda w Alicante na pewno przypadnie nam do gustu latem, ponieważ w tym okresie temperatury są tam najwyższe i możemy zwiedzać miasto oraz opalać się na plażach.